•  

    0 538 923 38 21

  •  

    info@nntteknik.com

HAKKIMIZDA

2015 İzmir'de kurulmuştur. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir.

NNT TEKNİK, her biri kendi alanında bilgiye sahip deneyimli kadrosu ile firmaların taleplerine cevap vermeye çalışmaktadır. Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan NNT TEKNİK, faaliyette bulunduğu TALAŞLI İMALAT sektöründe, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir .

ÇİN'de gittikçe büyüyen ekonomiyle beraber 2013 YILINDA ÇİN'in Guangdong eyaletinde geçici olarak faalieyetlerine son verilen şubemizi daha profesyonel hale getirerek 2015 yılı içerisinde bir TÜRK-ÇİN işbirliğine dayalı İTHALAT-İHRACAT şirketi olarak ÇİN SICHUAN CHENGDU şehrinde Çinli bir ortak ile birlikte açmış bulunmaktayız..Her türlü üründe parsiyel ve komple tedarik konusunda birçok firmanın çözüm ortağı olmamız için çalışmalarımız devam edecektir…

NNT teknik olarak şu anda kendi üretimimiz olan NNT kesici uçlarını piyasada satmaya başlanmış bulunmaktayız. Bunun dışında Türkiye mümessili olduğumuz CDBP CUTTING TOOLS karbür uçlar ile olan işbirliğimiz 2015 yılından itibaren devam etmektedir... 2018 ikinci yarısından itibaren FUNIK marka PCD,PCBN ile de Türkiye Distribütütörlüğü için anlaşma yapmış bulunmaktayız. Kesici uçlar konusunda karbür uçlar,PCD,PCBN gibi ürünler için çözüm ortağınız olmaya aday bir firmayız.

Bizimle olan/olacak iş birliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz..